tr

Hair Fashion Gallery
Tante idee per creare acconciature capelli originali da sera e da giorno

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Hair Fashion Gallery


Hair Fashion Gallery : Bu sitede bize 2015 yılında büyüleyecek yeni saç cuts kuaföre ortaya koyuyor. Bu yılki program sarışın çekici ve kadınsı, kısa yolları ve parlak ve yoğun renkler, bileşikleri içerir... 2015 saç moda verir şekilde saç kısa keser, o her yaştan kadınlar tarafından sevilen ile ilgili birçok türleri için. Cana yakın kesme bulma sorunu aşmak ve ne sağa dön verir, denemek için sıcak olduğunda da saç üzerinde rahat olmak Kuaför, en iyi bu çok yönlü tarzı saç kesim trendleri tüm vardır. Gibi ünlü kask ya da peri pürüzsüz ve daha kısa arkasında, gerçekten denemek için saç kesimi gibi ama içinde tıknaz saçaklar, uzun ve kırık yan yemekler, Tufts ve net lateral (90 göz düz hayattan olağanüstü eğilim) ölçekleme oluşan yeni değişik kır saç geçmişin, yaprak dökmeyen keser. Bahar için puan arasında saç kesim, çocuksu peri ve yeni bir stil oluşturma Boule üzerinde çimlenme ve kesme çatışma. İlk bir peri geri traş ve kısa ile gölgelik daha üst tarafta yuvarlak gibi başka bir şey değil; net ile ve uzun bir patlama en göz alıcı türevidir. İkinci kesim saç bir serseri traş bir yüzü ve diğer pastel gibi bazı canlı ve açık saç renkleri eşleştirmek için uzun kaldık. Kısa saç kesim için saç stilistleri her neyse, aynı zamanda diğer keser ya da hala çok şık saç tarama yolu öneriyorum. Dalgalı bob ve vintage stille eşleşecek şekilde patlama kısa kesim 30 ışık dalgaları ile bakmak gibi iyi ve son derece göz alıcı olarak arka ve sol ıslak ıslak görünüm saç ile taranmış setleri olacak.

Encyclopaedic hair website

Hair Fashion Gallery capelli Hair Fashion Gallery acconciature Hair Fashion Gallery estetica Hair Fashion Gallery moda-capelli Hair Fashion Gallery salute Hair Fashion Gallery parrucchieri

Hair Fashion Gallery - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Hair Fashion Gallery, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hair Fashion Gallery, riviste per parrucchieri, novità parrucchieri, ultime notizie parrucchieri, rivista Estetica, studio, griffe, tendenza, queen, you, cabeleireros.
Hair Fashion Gallery, prince, hair styles, toni&guy, ah alternative, remixes, lh la horquilla, vidaestetica, tocado, hombre, tophairstylist.
Hair Fashion Gallery, news by beautybazar, news, ihf, hair dreams, lnenail, styling, salon, hair, hairworld, bqmagazine.
Hair Fashion Gallery, bqtrends, cosmetics russia, hair!s, modern, intercoiffure, beautybazar, cube, cube smart, cube 3 solo moda, cubo foto moda capelli.
Hair Fashion Gallery, novità capelli, giornali capelli, tendenze moda, i migliori parrucchieri, notizie show parrucchieri, periodici acconciatori, notizie capelli, elenchi indirizzi parrucchieri, giornali parrucchieri, giornale acconciature.
Hair Fashion Gallery, riviste pettinature, rivista foto tagli capelli, cerca lavoro parrucchieri, fotografie capelli, punti vendita parrucchieri, rivista gossip parrucchieri, giornale tendenze moda, rivista moda capelli, book libri, periodico moda.
Hair Fashion Gallery, magazine tagli moda, parrucchieri, estetica, bellezza, sito ufficiale, novità, capelli, made in italy

Gossip & News

14 Dec 18
 

Drawing inspiration from a variety of different decades and with a focus on the Seventies, RECOIL brings retro looks into the modern day and gives wearable updates on classic looks. Dark and light has been used to show contrast and create shadow and depth. This collection pushes boundaries and showcases a range of textures.

Collection: Recoil
Ph: Ross Charles
Stylist: Ross Charles

hair-collections

14 Dec 18
 

Ph: Barry Jeffrey
Make-up: Elizabeth Rita
Stylist: Magdalena Jacobs

hair-collections

13 Dec 18

Beauty bazar 2019

Sta per iniziare la distribuzione di

BEAUTY BAZAR 2019
LA VETRINA DEI MIGLIORI PRODOTTI PER L’HAIRSTYLING

Il catalogo di prodotti e accessori professionali
per Parrucchieri ed estetica.

Scopri tutte le rubriche divise nelle categorie:

 • FIERE: il calendario completo degli eventi internazionali dedicati alla bellezza
 • PHOTO-SHOOTING: oltre 300 immagini di moda-capelli
 • DOVE COMPRARE? : rubrica dedicata ai migliori grossisti di prodotti e accessori per capelli
 • Estetica: viso e corpo
 • Colorazione: Tinture ad ossidazione
 • Tono su tono: Shampoo Color- Colori Diretti - Riflessi duraturi
 • Decoloranti e Schiarenti
 • Ossidanti e Sviluppatori del Colore
 • Permanenti e Stiranti
 • Trattamenti e Cure
 • Gel e Finish
 • Prodotti e Formati Speciali
 • Accessori e Attrezzature
 • Arredamento e Design
 • Indirizzi utili

prenota

 

13 Dec 18
 

Collection: Ride

hair-collections

13 Dec 18
 

The Kroma collection identifies the purity and power of colour and it is freedom from white and grey, drawing parallel between the individual and individuality.

Collection: Kroma
Ph: John Rawson
Make-up: Maddie Austin
Stylist: Claire Frith

hair-collectionsEnter in Hair Fashion Gallery