hairfashiongallery.com
Mnoho nápadů pro tvorbu originálních účesů na večerech a ve dne


Hairfashiongallery.com : Na tomto místě se kadeřníci odhalují nové účesky, které nás budou fascinovat v roce 2015. Letošní program zahrnuje okouzlující a ženské blondýnky, krátké a směsné řezy, jasné a intenzivní barvy... Móda na vlasy 2015 nabízí mnoho typů účesu, které souvisejí s krátkými řezy, které milují ženy všech věkových kategorií. Vzhledem k tomu, že jste překonali problém nalezení koniálního řezu a toho, který vám nejvíce dává do obličeje, jsou všechny trendy pro ty kadeřnictví s všestranným stylem, které nejlépe vyzkoušejte, od kadeřníka, i pro pohodlné ubytování, když je horká. Ze všech zelených účesů minulosti, jako je slavná helma nebo skřínka řezaných na zádech, se skutečně potvrzují jako ostříhy, ale v nových variantách, které si berou s sebou plné náramky, pruhy na straně a rozbité, dlouhé a čisté boční šplhá (trend, který se vrací k životu přímo z 90.). Mezi sestřihy, které mají být vyznačeny na jaře, se vynořují boule a střet, který začíná od chlapského a skřítce vytvářejících celý nový styl. První z nich není nic víc než vyholený skřípavým jako vzadu a na bocích s horní okraj nejkleniějších vlasů; největší variantou varianty je ta, která má ostré a dlouhé bé. Druhý účes je punč s vyholenou stranou a druhou levou dlouhou, aby se shodl i s několika světlými a nápadným barvami, jako jsou pastelové barvy. Kadeřnictví však také navrhuje další řezy nebo způsoby pročesat vlasy, i když jsou velmi elegantní. Vlhký pohled s vlasy pročesané dozadu a zleva vlhký, stejně jako okraj, který se shoduje se zvlchlým Bobem a krátkými řezy, které vypadají na styl 30, se světlými vlnami a mimořádně okouzlující.

Gossip & News
05 Dec 19

Richard Bajon

Find put the latest hair collection, called Beard Design, made by Richard Bajon, international hairstylist from FR.

Ph: Joel Dart
Make-up: Romina Allio Laertitia Majer

hair-collections

04 Dec 19

8th International Cosmetics Trade Fair: from 20 to 22 January 2020

Save the Dates and join Japan's Largest Cosmetics Trade Show: COSME TOKYO 2020.

What can find at COSME TOKYO?

As largest show of its kind in Japan, Cosme Tokyo gathers lots of Made in Japan products which cannot be found in any other exhibitions. Especially products using regional and traditional ingredients like cherry blossom, rice , sake, attract international visitors.

The ongoing influence of import cosmetics on Japan and Asia's market is reflected in the number of international exhibitors with European like France, Italy, Poland, Germany and USA, Middle East as well as Asian Companies. You can find world famous companies like L'ERBOLARIO (Italy) MEDITERRANEAN COSMETICS (Greece) and national pavillions.

Reflecting on the continued growth of organic and natural market in Japan & Asia, distinctive and diversified brands using local ingredients of each country are presented at once. Not only using pure ingredients, also the products have some specific efficacies like anti-aging, whitening, anti-pollution, skin repair.

FOR MORE INFORMATION CLICK HERE

04 Dec 19

MARIO SACCUCCI, un personaggio poliedrico.
Mario è conosciuto in quanto serio professionista, nonché fondatore, insieme a BEA, della Saccucci Masterclass, dal 1969, nel quartiere Eur di Roma e Presidente dell’ARA (Accademia Romana Acconciature).
Precursore del caschetto e della piega a phon, con conseguente abolizione del casco per asciugatura, a Mario si riconoscono creazioni quali il “caschetto maculato”, con macchie di colore che creano disegni e sfumature diversi a seconda dei movimenti.
Mario inoltre, a dimostrazione dall’indole artistica che lo contraddistingue, è amante della fotografia, della pittura e della musica, elemento essenziale della sua vita e sempre presente all’interno del salone.

SACCUCCI Masterclass è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e SACCUCCI si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

SACCUCCI Masterclass
Viale Città d’Europa, 857 - ROMA (RM) - Italy
Tel. + 39 06 52200413 - 06 52200386

04 Dec 19
Ashley Haynes & Charlotte Oldfield

Aurum was inspired by rare metals and we wanted this to symbolise wealth, adding an expensive feel to the collection. Using this as our colour foundation,  we wanted to work with a commercial softness to the styling and create something that looked effortless and achievable

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Styling: Magdalena Jacobs

hair-collections

03 Dec 19
Miguel Ròdenas

Find put the latest hair collection, called Nerthus, made by Miguel Ròdenas international hairstylist.

Ph: Luis Vidal
Make-up: Asun Medina

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Hairfashiongallery.com, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Hairfashiongallery.com, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Hairfashiongallery.com, časopisy pro kadeřnictví, nové Kadeřnické, poslední účesy, estetický časopis, Studio, Griffe, trend, královna, ty, Hairfashiongallery.com, cabeleireros, Prince, vlasové styly, Toni & Guy, Ah alternativa, remixy, LH La horquilla, vidaaesthetika, tocado, Hairfashiongallery.com, hombre, topkadeřnictví, novinky od beautybazaru, novinky, IHF, sny o vlasech, lnenail, stylování, kadeřnictví, Hairfashiongallery.com, účes, kadeřnictví, bqmagazín, bqtrendy, kosmetika, vlasy! s, moderní, intercoiffure, beautybazar, Hairfashiongallery.com, kostka chytrá, kostka 3 pouze móda, fotografie z krychle, vlasy, vlasy, vlasy, Noviny na vlasy, módní trendy, nejlepší kadeřnictví, Hairfashiongallery.com, novinky show kadeřníků, periodické kadeřnictví, zprávy o vlasech, kadeřnice, seznamy adres, kadeřníky, účesy deníků, účesy časopisů, fotografy v časopisech, Hairfashiongallery.com, pátrací kadeřníci, ostříhy vlasů, kadeřnictví, časopis drbů, magazín módních trendů, magazín vlasů, knižní knihy, módní časopis, módní časopisy, Hairfashiongallery.com, kadeřnictví, estetika, krása, oficiální stránka, novinka à, vlasy

X

privacy